, , ,

2 years 3 months ago #7077 by Vaseadix
Replied by Vaseadix on topic , , ,


Livrare rapida si produs de calitate, recomand tuturor!
imi pare rau ca am decis sa pastrez telefonul
Am primit telefonul si arata foarte bine si este in stare foarte buna! a ajuns si la timp. Multumesc! voi oorder un alt iphone de la tine pentru fiul meu.
Perfect
La fel ca un telefon nou de marca, fericit cu achizitia mea. Dar se va intoarce pentru a obtine iPhone 8 Plus Vreau un ecran mai mare
Telefonul este functional lipsa pe informatii daca piesele sunt toate originale sau a fost reparat inainte cateva zgarieturi
A fost bine descris pe descriere. A fost expediat rapid ca si cum cred ca nu am asteptat atat de mult timp sa il primesc.
Foarte rapid si bine ingrijit. Se pare ca este o usoara bula de aer in ecran sub difuzorul de ureche, dar in afara de asta telefonul este grozav! Trebuie sa luati un prosop pentru a lua reziduurile de autocolant, dar asta nu este nimic ...
Telefonul functioneaza foarte bine
Me gusta ?? me llego a tiempo y fue el regalo ?? perfecto ?? para mi hija le encanto


Iphone 13 pro preИ›
Iphone 13 pro 128 gb silver
13 Pro max smart
Pro smart
Apple Chisinau

Aifon 13



Usor de utilizat. Stare perfecta. As cumpara din nou.
iPhone-ul se opreste singur
Produs de calitate
chiar imi place telefonul meu mai nou. autonomie mare a bateriei.
Nu am cumparat niciodata un telefon online pentru ca nu pot avea incredere daca este un telefon bun sau nu. Dar telefonul pe care l-am primit a fost grozav, a fost un iphone 8. Totul a functionat foarte bine! Foarte recomandat!
Adica de ce are cineva nevoie de o recenzie. Acest iPhone functioneaza foarte bine la fel ca orice alt iPhone facut vreodata. Din moment ce itty este un telefon reinnoit, arata ca nou-nout!
in afara de cateva zgarieturi foarte mici si usoare pe sticla, acest telefon a functionat foarte bine.
Telefonul a fost in stare excelenta, sanatatea bateriei la 93%. Fara zgarieturi sau lovituri, deblocat asa cum este descris. Transferul cartelei sim de la vechiul meu telefon la acesta a fost rapid si convenabil cu instrumentul furnizat.
Telefonul nu a avut probleme deloc, pret uimitor, bateria nu este la fel de buna ca un iPhone nou, dar este 80% acolo as spune de o baterie noua
Excelent



www.smart.md/apple-iphone-13
Moldova iphone 13 pro max
Iphone 13 md
Iphone 13 smart md
Silver 13 pro
Iphone 13 Moldova pret

Am comandat un iPhone 8 Rose Gold. Telefonul a ajuns in stare perfecta, exact asa cum a fost anuntat!
Pentru ca si pentru a fi folosit functioneaza foarte bine
Foarte grad A, perfect ca nee
Mare vanzator. Foarte receptiv la intrebari si preocupari. Dedicat sa se asigure ca totul a fost pe deplin satisfacator pentru mine.
Nu numai ca am fost foarte multumit de telefon, dar si serviciul clienti a fost grozav! Toti cei cu care am vorbit au fost foarte profesionisti, bine informati si politicosi. Producator excelent!
Totul functioneaza bine pana acum ?
A primit produsul asa cum era de asteptat si a functionat foarte bine.
OMGG uimitor!!! Telefonul a venit in stare de functionare...fara crapaturi, fara zgarieturi, fara nimic. Daca doriti telefonul pe care il recomand cu siguranta!!!
Pana in prezent, fiul meu il adora
iubesc culoarea si claritatea, difuzoarele functioneaza foarte bine si am putut sa-mi pastrez vechiul numar de telefon
va multumesc ca mi-ati deschis ochii la Apple iPhone 8



Please Войти or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.086 seconds
Powered by Kunena Forum